Франкфурт Ніцше (1844 - 1900) — видатний німецький філософ, чиї погляди та спотворення стали надзвичайно потрібними лише після його смерті. Філософ століття дев'ятнадцятого, він став символом повіки двадцятого. Його праці — "За ту сторону добра і зла", "Так говорив Заратустра", "Антихрист" і, звичайно, "Чоловіче, занадто людське" — відомі у всьому світі. "Чоловічече, занадто людське" - праця яскрава, їхня їхня їхня суміш для творчості великого мислителя, який уперше був опублікований 1878 року. Робота має підзаголовок "Книга для вільних духом". Це переломна для Ніцше книга, у ній він зрікається від своїх минулих ідеалістичних міфів, переходячи до позицій твердого скептицизму, проводить ревізію всієї європейської культури та обрушується з критикою на колишніх кумирів — Вагнера та Шопенгавера.
Вся стара філософія втратила актуальність, відірвалася від сучасного життя і перетворилася на корпус теоретичних висловлювань про ідеальних вчинків ідеальних людей. В книзі «По ту бік добра та зла»ndist Ніцще вимагає відмовитися від наявної моральності, яка ґрунтується на історичної традиції і шукати нову чистоту за межами відомих норм і цінностей, звільнитися від впливу релігії.
По думку Ніцше, добра людина не протилежність великому. Обидва вони — суть вираження одних і тех же імпульсів. Ніцше оспівує настання нових сміливих філософів. Им доведеться зламати поточну систему цінностей, відринути «мораль рабів» і створити нові ідеали вільного майбутнього.
Ідеї Ніцше не знайшли підтримку у його сучасників. Випущена в 1886 року за завдяки автора книга провалилася в продажу. За наступний після публікації рік було реалізовано трохи більш ніж сто сорок копій. Зате сьогодні твір має великий попит — до ним користуються як професори, так і прості люди.
Що таке Церква? Церква добра та милості — чи "гребія провалювачів", що зв'язує руки сильної особистості та обплутує вірних комплексом провини? Як слід поводитися зі своїми "внутрішніми масками?" Пригнічувати їх, заганяючи все глибше, — чи, навпаки, навчитися приймати їх, — адже такий найкращий спосіб ними керувати? І нарешті, що важливіше — чуттєве чи інтелектуальне сприйняття світу? Емоційність, що контролює інстинкти, — чи самі ці інстинкти?.. "Антихрист" і "Ecce Homo", чекали виходу у світ роками. Навіть з огляду на скандальну славу "нідротувальника громадської цінностей" і кумира молоді, яка вже оточувала автора "Так говорив Заратустра" до часу їхнього написання, не був видавцем, який ризикнув би опублікувати такі тексти. Однак у 1895-му році вони все ж були опубліковані, і ганчав гром. Їх забороняли та критикували. Автора надихали моральної анафеми. А його навчання, тим часом, захопувало уми всі нових і нових молодих інтелектуалів...
- Ціна: 800 ₴